ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


'ליטופית'- הקאמבק של שבבי הסבון לכביסה
פעם היו מכבסים רק כך (תשאלו את אמא). שבבי סבון אמיתיים המתמוססים במים. הכביסה היתה רכה מאוד וריחנית. עתה עושים השבבים קאמבק והפעם ממניעים בריאותיים וסביבתיים. הרווח הוא של כולם. הכביסה נקייה, ריחנית ורכה. אהבתי מאוד! והמחיר? בדיחה.
אורנה מלכי לבנה

מי לא מתגעגע לעגבניות של פעם האדומות והטעימות? ההן שהטכנולוגיה עוד לא הספיקה להשחית אותן. מסתבר שרבים מבינינו מתגעגעים גם לכביסה של פעם, לא לרחיצה בגיגית אלא לשבבי הסבון הנפלאים במקום אבקות הכביסה

המהונדסות המודרניות. פיתוח של חברת הסבון 'דולפין' הישראלית מרענן את זכרוננו, במקום אבקות כביסה הרגילות שמיוצרות מחומרים שמקורם מהנפט, מציעה החברה מוצר ישן מחודש: 'ליטופית' ,שבבי סבון העשויים מחומצות שומן קוקוס טבעיות ששומרות על רכות הכביסה ואיכות הבד ובשל כך ניתן גם לוותר על הצורך בשמוש במרכך. והכי חשוב מוצר בריא יותר  בכל הקשור למגע עם העור.


כידוע, אבקות הכביסה הרגילות עשויות מדטרגנטים חריפים היוצרים שדה חשמלי באריג , דבר המקשיח אותו וגורם פעמים רבות לאי נוחות בהנחת האריג  על העור, כמו כן מכילות אבקות הכביסה מלבין אופטי מלאכותי שגורם לבלאי מואץ של הבגדים לאורך זמן.  לעומת זאת שבבי הסבון מכילים חומצות שומן קוקוס כך שבפעולת הנקיון נשמרת רכות הכביסה. המוצר יכול להתאים לתינוקות ולבעלי עור עדין ולפתור בעיית הגירוי בעור הנגרם לעיתים משמוש באבקת הכביסה המצויה.


טיפים לקבלת כביסה נקיה
המנקה העיקרי במכונה הכביסה ובכלל הינם המים! כמות קטנה של מים ביחס לכמות הכבסים, תפגע באיכות הכביסה. אבקת הכביסה משמשת כמקשרת בין המים למולקולות הלכלוך. לכן חשוב שבמהלך הכביסה יהיו תמיד מים חופשים בתוף. ריבוי כבסים בתוף מביא להפחתת כמות המים. כמו כן כבסים מכותנה סופגים מים רבים יותר באריג ולכן נדרש להוריד בכמות הכבסים, כך שתיוותר כמות  מים חופשית. יש להכניס את הכבסים בעדינות ולא בדחיסה חזקה.


את המוצר ניתן להשיג ברשת עדן ובסניפי הרשת הרביעית (תאגיד רשתות סופרמרקטים פרטיות הכוללות את רמי לוי שיווק השקמה, א.ב.א ויקטורי, מחסני להב, סופר דוש מחסני שוק, וח.כהן נתיבות)
מחיר: כ  20 ₪ לשקית הכוללת שבבי סבון ושקית אורגנזה לשימוש במכונה.


מבחן הכביסה

ילדים ומבוגרים: אנחנו אוהבים שיש לכביסה שלנו ריח טוב
נוחות: כאן הפלופ, לא נמסים בכל טמפרטורה (במקרה של כביסה בחום של 30 מעלות או נמוך מזה, יש להמיס תחילה את השבבים)
יעילות: מצויין, משתווה לאבקות הכביסה המתוחכמות
מבחן הבריאות: אין שני להם, מתאימים לעור רגיש ומומלצים לתינוקות. ללא גימיקים וללא צורך בשימוש במרכך.
מבחן המחיר: מעבר לסביר (תחשבו שנחסך כאן גם המרכך)
ידידותי לסביבה: ברור!

 


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites