ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


תמצית צמחי מרפא לחיזוק לאחר לידה

הגוף והנפש של האישה לאחר לידה עוברים תהליכים רגשיים ופיזיולוגים מהירים שלעיתים קרובות משפעים מאוד על תפקודה. מי שילדה לפחות פעם אחת יודעת כי התמיכה חיונית בתקופה זו.

אורנה מלכי לבנה


ע"פ חברת תפוח טכנולוגיות התהליך כולו קורה בשל תנודות הורמונאליות ומהתדלדלות מצבורי המינרלים והויטמינים החיוניים בגוף, מה שעלול לעכב את ההחלמה מהלידה.


הפורמולה מכילה צמחי מרפא הידועים כבעלי תכונות המרפאות ומאזנות את שלל התסמינים הנלווים ללידה.
צמחי מרפא אלה עשירים בויטמינים ומינרלים חיוניים לגוף כמו ברזל, קלציום ומגנזיום ובתמציות המסייעות בכיווץ וחיזוק שריר הרחם לאחר הלידה. כמו כן הם מסייעים להורדת העצבנות, מרוממים את מצב רוח, וגורמים להפחתת הזעזועים ההורמונאליים מהם סובלת היולדת" אומר ד"ר קובי שמיר ממפתחי הפורמולה.

תכולת הפורמולה:

  • צמח החומעה – החומעה מחזירה לגוף את הברזל שכמותו מתדלדלת במהלך ההיריון.
  • האבץ, המצוי אף הוא בפורמולה החדשנית - מאיץ את החלמת הגוף לאחר הלידה ותורם לשיפור מצבן של נשים הסובלות מתכיפות ודחיפות במתן השתן ומבריחת שתן.
  • אספסת- האספסת ידועה כצמח המגביר את ייצור החלב בקרב יונקים, ומעלה את איכות מרכיביו. מעבר לכך האספסת מזינה את הגוף, במיוחד במצב של מחסור בויטמינים ומינרלים, ומכילה איזופלבונים בעלי פעילות אסטרוגנית, ולכן מסייעת לאיזון הורמונאלי.
  • אנג'ליקה סינית – זהו צמח מרפא שיעילותו בתחום המערכת ההורמונאלית הנשית הוזכרה במחקרים רבים, בשל העובדה שהוא מכיל רכיבים צמחיים דמויי אסטרוגן, רכיבים שנמצאו יעילים במיוחד עבור נשים המתאוששות מלידה. על פי הרפואה הסינית האנג'ליקה "בונה" את הדם, ועל כן היא כל כך שימושית במצבי אנמיה, חיזוק כללי אחרי לידות, והגברת ייצור חלב.
  • צמחי מרפא שונים האחראים על הרגעת הנפש וביניהם: פרחי תפוז, פרחי ורדים - מרגיעי לב ונפש, תורמים לאיזון העצבנות, מטפלים בחוסר מצב רוח ודיכאון ופסיפלורה - צמח מסורתי להרגעה כללית המשמש גם כנוגד דיכאון

להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת המובילים.
מחיר: 47.90 ₪.

 

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites