ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


בדיקת קשב וריכוז Online באתר דוקטורס
אתר הבריאות דוקטורס משיק שירות בדיקת קשב וריכוז ON-LINE. באתר יהיה ניתן לבצע אבחון online מקצועי, תקף ומהימן לילדים, הורים ומבוגרים, באשר לסבירות קיומה של הפרעת קשב והיפראקטיביות (ADHD). כמו-כן, הבדיקה מיועדת גם לאנשי מקצוע, מכיוון שהיא נותנת הערכת תפקוד זמינה ומהימנה התומכת באבחון פורמאלי.
אורנה מלכי לבנה

הבדיקה פותחה על-ידי פסיכולוגים קליניים וחוקרים בכירים בראשות פרופ' יאיר בר-חיים מאוניברסיטת ת"א וד"ר אורי דן מאוניברסיטת חיפה, והיא מיועדת לילדים מגיל שש ומעלה וכאמור גם למבוגרים ולאנשי מקצוע.


מטרות הבדיקה

  • לידיעת המצב האמיתי של יכולות הקשב והריכוז השפעה רבה מאוד על האפשרות לשפר מאוד את איכות החיים והרווחה האישית.
  • לחיות עם הפרעת קשב וריכוז מבלי לדעת את הסיבה לכישלונות זה מתסכל מאוד. חוסר הידיעה עלול להיות הגורם החוסם את האפשרות של המימוש העצמי.
  •  להסיר ספקות ולהפחית דאגות ומהווה צעד ראשון חשוב בדרך לפתרון וטיפול מתאים.
  • תלמידים בבתי ספר שמאובחנים כסובלים מ ADHD עשויים לקבל התאמות במטלות בית הספר . סטודנטים במוסדות אקדמיים שמאובחנים כסובלים מ ADHD עשויים לקבל התאמות במטלות המוסד האקדמאי . הפרעת קשב עשויה לזכות בזכויות בביטוח הלאומי
  • ניתוח מקצועי, אובייקטיבי, מהימן ונרחב של יכולות הקשב והאימפולסיביות ומספק דו"ח מפורט באופן מיידי.


על הבדיקה

  • בכניסה לאבחון יופיע מסך הסבר שמדריך כיצד לבצע את בדיקת ה-CPT.
  • הבדיקה אורכת כעשרים דקות, מומלץ לבצע אותה בחדר שקט וללא הפרעות:במהלך הבדיקה יופיעו על המסך צורות גיאומטריות, והנבדק מתבקש להגיב באמצעות המקלדת לצורות מסוימות ולא לאחרות.
  • עם סיום שלב ה-CPT יופיע מסך כניסה לשלב הבא, שבו הנבדק מתבקש לאשר או לשלול קיומן של תופעות התנהגות הקשורות עם הפרעת קשב והיפראקטיביות.
    יתרונות אבחון "בדיקת קשב"


תכלס
עשיתי את הבדיקה, ואכן האבחון היה מפורט ומקצועי כמתואר. אולם במקרה שלי הגבולי משהו,(אין לי מושג מה קורה עם ליקויי למידה חמורים או קיצוניים) התשובה היתה לא חד משמעית. לא יכולתי לדעת האם אני לקויית למידה או לאו. במקרה כזה אני מעריכה כי הנבדק הולך ממילא לאבחון מעמיק יותר וממילא משלם את הכסף (אז למה להוציא כסף על מבדק ראשוני זה?). הבדיקה מצויינת לטווחי ההפרעות הקיצוניים ושהתוצאות בהן הן חד משמעיות.  מתאים בעיקר לבוגרים שרוצים כלי ראשוני להמשך טיפול. לעניות דעתי האישית מבחן קשה הדורש סבלנות רבה, ואני בספק אם ילדים שאינם לקויי למידה, יתמידו בו בהצלחה.


מחיר: 89 ₪.
לבדיקה לחצו כאןלהוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites