ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


מוצרים טבעיים למניעת מחלות וסיוע למערכת החיסון
סקירת מגוון המוצרים בשוק המיועדים לחיזוק מערכת החיסון, מניעה והקלה של מחלות ויראליות וזיהום בפרט ומחלות חורף בכלל.
מערכת או-מאמאפרוטק

 

בסקירה (יש ללחוץ על שם המוצר המבוקש)

פרוטק פלוס למבוגרים"פרוביוטיק-קיד" – פרוביוטיקה לילדיםאינפלוהיל Influ-Heel – מוצר הומאופתי לשפעת"אוסילו" לטיפול ולמניעת שפעת ותסמיניה אלכימיסט - תכשירים על בסיס אוניה דה גאטו לחיזוק מערכת חיסון ולטיפול בדלקת גרוןהימלאיה תוסף Amalaki ויטמין C בתוספת חמוציות מבית "מכבי care"סירופ הומאופתי סטודל כנגד שיעול לילדים


אלטמן רוקחות טבעית

 

 

 

 

 

 


פרוטק פלוס למבוגריםמוצר המשלב אכינצאה, פרופוליס ותמציות צמחים מרוכזות. הכמוסות רכות במיוחד ומכילות תמציות צמחים נוזליות מרוכזות הנספגות בגוף במהירות וביעילות.
מחיר פרוטק 50 כמוסות: 66.90 ₪.
מחיר פרוטק 100 כמוסות: 109.83 ₪.


"פרוביוטיק-קיד" – פרוביוטיקה לילדים 
מוצרי פרוביוטיק קיד מספקים פרוביוטיקה יציבה וזמיניה לגוף מזנים נחקרים. מחקרים בדקו והראו קשר בין נטילת פרוביוטיקה להפחתת מקרי התקררויות ושפעת אצל ילדים.
מחיר פרוביוטיק קיד ב אבקה: 94.80 ₪.
מחיר פרוביוטיק  קיד  20 קוביות יוגורט : 25.20 ₪.
מחיר פרוביוטיק  קיד  40 קוביות יוגורט : 68.84 ₪.


אינפלוהיל Influ-Heel – מוצר הומאופתי לשפעת
אינפלוהיל –מתאים לתמיכה במערכת החיסונית ולהקלה על שפעת והצטננות והקלה על התסמינים המלווים אותה. המוצר מכיל  7 רכיבים שונים בריכוז הומופטי שכל אחד מהם מכוון
להקל על סימפטומים שונים של המחלה. חום ודלקת, כאב וצמרמורות, התכווצויות שרירים, חולשה, וירוס השפעת, למערכת החיסון והפחתה זיהומים משניים. המוצר בטוח לשימוש בקרב ילדים, מבוגרים ונשים בהריון.
לדברי המשווק יעילות הטיפול מתגברת אם מתחילים בשימוש מיד עם התחלת הסימפטומים.
מחיר אינפלוהיל 6 מנות:  61.86 ₪.

 

בחזרה לרשימת המוצרים


"בוארון" תרופות הומיאופתיות


"אוסילו"  OSCILLOCOCCINUM לטיפול ולמניעת שפעת ותסמיניה


"אוסילו" מבית Boiron (בוארון), הינו תכשיר הומיאופתי המסייע במניעה וטיפול בשפעת ובסימפטומים דמויי שפעת, לרבות חום, צמרמורות, רעד, כאבי גוף, כאבי שרירים, חולשה כללית ושיעול.

ע"פ המשווק אוסילו פועל במהירות לעצירת השפעת כאשר נלקח ב-48 שעות הראשונות מעת הופעת תסמיני המחלה: חום, הרגשה כללית רעה, חולשה, צמרמורות, כאבי שרירים.
שימוש באוסילו מעבר ל-48 שעות הראשונות מקל ומקצר את משך המחלה.
ניתן להשתמש באוסילו גם למניעת הידבקות בשפעת במהלך עונת החורף או לאחר מגע עם אדם החולה במחלה.
אוסילו הוכח כיעיל במחקר קליני כפול סמיות.


מינון:

למניעה
מבוגרים: מנה אחת, למציצה מתחת ללשון, פעם בשבוע בתקופת החורף
ילדים: חצי מנה, למציצה מתחת ללשון, פעם בשבוע בתקופת החורף
ניתן להמיס במים.


לטיפול
מבוגרים: מנה אחת, למציצה מתחת ללשון, מייד עם הופעת התסמינים ולאחר מכן, כל 6 שעות (עד 3 מנות ביום)ילדים: חצי מנה, למציצה מתחת ללשון, מייד עם הופעת התסמינים ולאחר מכן, כל 6 שעות (עד 3 מנות ביום)
ניתן להמיס במים

לפני טיסה
מנה אחת, למציצה מתחת ללשון


מחיר מומלץ לחפיסה המכילה 6 מנות: 69 ₪.

 

בחזרה לרשימת המוצרים

 

 


 

MARIMER UNIDOSE - תכשיר מי ים סטריליים לאף

מיוחד לתינוקות וילדים קטנים, המשווק לראשונה במנות בודדות (בקבוקונים) - להקלה על מצבי יובש וגודש באף וכטיפול מונע מפני שפעת עונתית.
Marimer Unidose, תכשיר מי ים סטריליים בריכוז איזוטוני (תמיסה שוות ריכוז) לשטיפה היגיינית של האף, להקלה על מצבי יובש  וגודש. התכשיר מסייע בעידוד הוצאת הנזלת בעת הצטננות או אלרגיה, ומשמש לתמיכה בהשלמת הטיפול במחלות אף-אוזן-גרון. מתאים גם כטיפול מניעתי מפני הדבקה ויראלית וכהגנה מפני הדבקות בשפעת עונתית. ""Marimer Unidose משווק במנות בודדות (בקבוקונים), קלות לנשיאה ולשימוש, המאפשרות שימוש סטרילי ושליטה על הכמות הניתנת בעת טפטוף התכשיר. מתאים במיוחד לתינוקות וילדים קטנים, הנרתעים מהתזת ספריי לתוך האף, אך מתאים גם לשימוש בכל גיל.

ייחודו של התכשיר טמון במי הים הזכים והטהורים, שמקורם  במפרץ "CANCALE" שבצרפת.
מי הים נשאבים מעומק של 10 מטרים ושומרים על טמפרטורה והרכב קבוע בכל עונות השנה. מים אלו נחשבים כמים זכים וטהורים - הם עשירים במינרלים וביסודות קורט (חומרים אשר מצויים בכמויות זעירות בצמחים) כגון: ברזל, מגנזיום, אבץ, מנגן ונחושת. יסודות הקורט הינם בעלי אפקטים אנטיאוקסידנטים, מחטאים ונוגדי דלקת המשפיעים על תאי הרירית באף.
האף שלנו חשוף למתקפת וירוסים, חיידקים, אבק וכו' במרבית שעות היום. אויר קר מגביר את הרגישות להידבקות בזיהומים ויראליים והלחות מעודדת את התפתחותם. התקררות קלה אשר לרוב מתחילה בנזלת, עלולה להסתבך ולגרום לדלקות בדרכי הנשימה העליונות וכן לדלקות אוזניים, בעיקר אצל ילדים קטנים ותינוקות. שמירה על היגיינת האף והנחיריים חשובה במיוחד בימים אלו,  בהם כולנו מוטרדים מהידבקות בוירוס שפעת החזירים. שטיפה תכופה של הנחיריים מונעת את הסתננותם של גורמים מזהמים לתאי האף והתפתחות דלקות אף אוזן גרון.


 מחיר-  29.90 ₪
12 בקבוקונים באריזה

 


 

 

אלכמיסט-אוניה דה גאטו


חברת אלכימיסט לצמחי מרפא פיתחה תכשיר בשם אוניה דה גאטו פורטה המבוסס על תמצית תקנית המכילה חומרים פעילים, בעלי ריכוז גבוה במיוחד של הצמח. התכשיר ניתן לצריכה בצורה של טיפות או כמוסות.

"צמח האוניה דה גאטו גדל ביער האמזונס שבדרום אמריקה. יערות האמזונס מכילים כמחצית מכל זני הצמחים הקיימים בעולם. תנאיו האקלימיים המעולים ועושרו של היער אפשרו התפתחות של זנים ייחודים של צמחים בעלי סגולות מרפא רבים", אומר הרוקח אוסקר ליבנה, מייסד ומנהל חברת אלכימיסט לצמחי מרפא, משווקת המותג צמחי האמזונס ובעל בית המרקחת הנביאים בתל אביב, "על פי מחקרים עדכניים, מסתבר שאוניה דה גאטו פועל בשני מישורים של המערכת החיסונית – החומרים הפעילים של הצמח הגליקוזידים, האלקלואידים והטנינים, משפעלים את כדוריות הדם הלבנות אשר בולעות את המזהמים הפולשים. מישור שני הוא איזון חולים עם מערכת חיסונית חלשה, שבה ספירת כדוריות הדם הלבנות הייתה נמוכה מהנורמה (פחות מ- 5000 כדוריות למיקרוגרם לליטר) . טיפול באוניה דה גאטו העלה בצורה ניכרת את ספירת כדוריות הדם הלבנות אצל אותם חולים. אנשים בעלי מערכת חיסון שבה ספירת כדוריות הדם הלבנות הייתה מעל הנורמה (מעל 10,000 כדוריות למיקרוגרם לליטר) אוזנו לרמות מתונות יותר. נוסף על כך ניכרה גם עלייה באחוז הלימפוציטים, שהם סוג של כדוריות דם לבנות בעלות תפקיד חשוב במערכת החיסון".

מחירים:
אוניה דה גאטו פורטה טיפות 30 מ"ל-69 ש"ח
אוניה דה גאטו פורטה טיפות 100 מ"ל- 149 ש"ח
אוניה דה גאטו פורטה 60 כמוסות – 149 ש"ח
כשרות בד"צ בית יוסף.

להשיג בבתי מרקחת, רשתות הטבע וחנויות הטבע,ובחברת אלכימיסט צמחי מרפא 072-2503663


אלכימיסט- ספריי לגרון - תכשיר טבעי לטיפול מיידי ויעיל בדלקות וכאבי גרון

הרכב של רכיבים לטיפול בכאבים ודלקות גרון: אוניה דה גאטו המוביל מבין צמחי המרפא שבאמזונס, טיליה - צמח משכך כאבים, נוגד דלקות ומוריד נפיחות, בצקת וחום, ליקוריץ - צמח משקם ריריות , נוגד אלרגיה, נוגד דלקת, עוויתות ושיעול, ומינרל אם. אס. אם -גופרית אורגנית לשיכוך כאבים, הורדת דלקת, נוגד נפיחות והצטברות נוזלים.

הספריי מיועד לטיפול ספציפי בכאבי גרון, בזיהומים ודלקות בגרון ובחלל הפה, עוזר בריפוי פצעים ואפטות ונותן מענה מהיר ויעיל לכאב. התכשיר מאפשר פיזור יסודי ואחיד של החומר הפעיל בלוע, בחלל הפה והגרון ומגיע גם לאזורים אליהם לא מגיעה סוכריית מציצה. ניתן לעשות שימוש בתכשיר במקביל לנטילת אנטיביוטיקה", אומר אוסקר ליבנה, רוקח, מייסד ומנהל חברת אלכימיסט צמחי מרפא, המייצרת ומשווקת את התכשיר החדש, וכן בעל בית המרקחת הנביאים בתל אביב.   

בשימוש: התכשיר לא טעים כלל, אך הקל את הכאב באופן מיידי ובהחלט שיפר את ההרגשה.
האוניה דה גאטו נמצא יעיל מאוד ומהיר מאוד בטיפול במגוון מחלות חורף!
אומץ באהבה!


התוויות נגד: התכשיר אינו ניתן לשימוש במהלך ההיריון ובהנקה. אין להשתמש במקביל לתרופות לדיכוי מערכת החיסון.
התכשיר בהשגחת בד"צ בית יוסף.
מחיר – 59 ₪ ל – 30cc
להשיג ב בתי מרקחת, בתי טבע כמו ניצת הדובדבן, עדן טבע מרקט, אורגניק מרקט, וחברת אלכימיסט צמחי מרפא  072-2503663,
 או דרך אתר החברה


בחזרה לרשימת המוצרים


 

הימלאיה תוסף Amalaki
הימלאיההתוסף  Amalaki משמש לחיזוק מערכת החיסון ולמניעת מחלות הקשורות לדרכי הנשימה.
Amalaki  - הדומדמנית ההודית או בשמה המוכר אמלה מהווים מקור עשיר לויטמין C היישר מהטבע. באיור-ודה משמש הצמח כמרכיב עיקרי בפורמולות של חיזוק וחידוש רקמות הגוף ובשל כך עוזר לשמור על הגוף מרדיקלים חופשיים ומטפל גם בהזדקנות מוקדמת. האמלה הוא צמח בטוח ויעיל העשיר בנוגדי חמצון. הפירות התפוחיים מחזקים את מערכת החיסון ומשמשים ברבים מן המקרים למניעת מחלות הקשורות לדרכי הנשימה


יעילות התכשיר:

  • חיזוק ועידוד מערכת החיסון.
  • שיעול,התקררות, גרון כואב וזיהומים בדרכי הנשימה.
  • זיהומים חוזרים בדרכי הנשימה


מחיר – 110 ₪  ל60 קפסולות


המוצר עבר אישור משרד הבריאות ונמכר רשת חנויות הימלאיה וכן בחנויות טבע ובתי מרקחת
ניתן לרכישה דרך אתר החברה.
לבירור נקודות מכירה לחצו כאן

 

בחזרה לרשימת המוצרים

 


*חמוציות עם ויטמין C

 


תוסף מכבי קרתוסף המסייע במקביל לחיזוק מערכת החיסון ומניעת דלקות בדרכי השתן.
ע"פ מחקרים רבים החמוציות הנן פרי (או גרגר יער אם הנכם מתעקשים) המסייע בטיפול ובמניעת דלקות בדרכי השתן (ואולי בגלל ריכוז הוויטמין C שבו??)
בנוסף, חמוציות גם עשירות ברכיבים נוגדי חמצון התורמים להקטנת הסיכוי לחלות בסרטן, עוזרות בהורדת רמה גבוהה של הכולסטרול הרע (LDL) ומקטינות את הסכנה לחלות בטרשת עורקים.
המרכיב השני במוצר של "מכבי care" הוא ויטמין c. שילוב בין חמוציות לוויטמין c מעניק לגוף הגנה מירבית ומחזק את המערכת החיסונית. ויטמין c מטהר רעלים מהגוף, תורם ביצירת הורמונים הנחוצים במצבי סטרס, עוזרת במניעת סרטן קיבה, שומר על גמישות כלי הדם ועוזר לברזל להיספג בגוף. לוויטמין c יש תפקיד מהותי במערכת העצבים וחשוב מאוד לעצמות.


כל כמוסה של חמוציות וויטמין c מכילה 480 מ"כ חמוציות ו-40 מ"ג ויטמין c (האחרון הוא זניח מתוך הנחה כי ברבע גמבה יש מינון גבוה יותר של ויטמין זה) .


התוסף מגיע במארז המכיל 120 כמוסות במחיר של 169.80 ש"ח. (ניתן לקחת עד 3 כמוסות ביום)
להשיג בבתי מרקחת של מכבי פארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.
ללקוחות מכבי קר - מארז מבצע של 2 אריזות במחיר 84.90 ש"ח.

 

בחזרה לרשימת המוצרים

 


 

בוארון - סירופ סטודל נגד שיעול (החל מגיל שנתיים)*

סירופ סטודל נגד שיעולאצלנו הפך לשימושי מאוד בשל ידידותיותו ובשל יעילותו. הסירופ טעים ובהחלט משמש פתרון למי שאינו מעוניין במכייחים תרופתיים.


סירופ סטודל הנו, סירופ הומיאופתי, המטפל בשיעול יבש ושיעול המלווה בליחה. אינו מכיל צבעי מאכל ומבוסס על רכיבים הומיאופתיים בלבד המיועדים לטפל בדרכי הנשימה.


הרכיבים פועלים יחד בסינרגיה על מנת להקל ולטפל בכל סוגי השיעול: שיעול יבש, שיעול לח, שיעול עוויתי ונבחני, שיעול לילה, שיעול כואב ושיעול כתוצאה מעישון.
סטודל מאושר לשימוש בילדים כבר מגיל שנתיים ומתאים לשימוש לכל המשפחה.


להשיג באריזות של 200 מ"ל במחיר מומלץ של 59 ש"ח.

 

בחזרה לרשימת המוצרים

 

 


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites