ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


הספרים המדברים ועט הפלא
לראשונה בישראל, ספרייה מדברת לפעוטות ולגיל הרך. מארז מהודר של 14 ספרים ועט פלאים המשמיע קולות וקורא את הסיפור, בכל מגע שלו עם הטכסט או התמונות.
מהפכה טכנולוגית והמצאה חדשנית ההופכת את הקריאה לחוויה מרתקת ומרגשת. הערכה קלה להפעלה ומאפשרת עצמאות מיידית כבר מגיל צעיר.
בעזרת עט הפלא המצורף לערכת הספרים יכול הילד לשמוע קולות, צלילים, מנגינות וחרוזים ולעקוב אחר המתרחש בכל עמוד ועמוד, תוך תרגול הקריאה והקואורדינציה.
ריקי לוי דינר

מאת: יהודה אטלס
איורים: אמנית הפימו הצרפתייה קריסטל מקג'יאון
הוצאה: קמחי
מחיר: 1290 ש"ח (10 תשלומים)


המארז המהודר ו-14 הספרים שבתוכו העלו בי לא מעט רגשות מעורבים. על פניו, התפתתי...המארז מרשים, נאה לעין ולקריאה של פעוטות כאשר כל ספר עשוי מדפים של קרטון קשיח. הסיפור עצמו מזמין את הקוראים הבוגרים שביננו ולו מחמת הנוסטלגיה העולה בנו למראה שם הסופר יהודה אטלס ("הילד הזה הוא אני"; ר.ל.ד).
הקונספט להשתמש בעט הפלא מגיע מתוך הבנה כי עולם הילדים נחשף בין כה וכה לעולם הטכנולוגי וככזה מתרחק עם השנים מעולם הסיפורת. הוצאת קמחי והסופר השכילו לעשות כאשר ניסו לחבר בין השניים.


עם זאת לטעמי, וכאן נכנסים לתמונה הרגשות המעורבים שהוזכרו לעיל, עולה בי חשש כי יש בכך משום עידוד של החינוך הטכנולוגי. לצד זאת הקריאה לפיתוח עצמאות של הילד, מבורכת ככל שתהיה, אינה חייבת בעיני לבוא אף כשמדובר בספרים. בספרים יש מקום לקריאה מונחית, לזמן איכות של ההורה עם הילד וזאת בעיקר בגילאים הנמוכים. חשש אחרון הוא כי הילד יתלהב ויהנה יותר מהטכנולוגיה ולא מהסיפור, ומה יקרה אם העט יעלם? האם יאבדו הספרים מעניינם?
בצד החיובי מדובר במארז מהודר, סופר מעולה ונגישות איורית המזמינה את הקורא הצעיר. התאמה מצוינת לכל מתנת סבא וסבתא מרשימה.


מה במארז
1 אמא שלי  2 חוות האיכר  3 כל מה שזז  4 צבע בטבע  5 קטנים קטנים  6 היום שלי  7 חיות הבר  8 נוסעים נוסעים   9 סלט פירות  10 בערוגת הגינה  11 החוף והים 12 הגוף שלי  13 בשמיים ובארץ  14 הבגדים שלי.

לסרטון המחשה לחצו כאן

להשיג ברשת סטימצקי ובוואלה שופס עד 12 תשלומים (תחת הכותרת "מוצרי תינוקות וילדים") ודרך הוצאת קמחי: 648644003 -03

 

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites