עוד באו-מאמא

ברוכים הבאים לפורומים החדשים של או-מאמאהפורמים מיועדים לתת מענה ותמיכה בכל שאלה ובכל תחום הקשור להורות וגידול ילדים.
יש לשמור על כללי ההתנהגות בפורום בהתאם לתקנון האתר.

מאחלים לכם שימוש מועיל ותורם
מערכת או-מאמא

*ההשתתפות בפורום כרוכה בהרשמה לאתר. אם הנכם רשומים בחרו אחת מהאופציות הרלוונטיות: שכחתי סיסמא או כניסה למערכת.

לפרסם מודעה
התקפות זעם
25/05/2009 13:24:35
הי תרי!
אני כבר לא יכולה יותר, כאשר אני הולכת עם יונתן לקניות, הוא נעשה נודניק ולא מרפה עד אשר אני קונה לו משהו, אם אני מחליטה שלא לקנות לו הוא עושה רעש, נעשה נודניק, ולעיתים גם בוכה בקול רם. הסצינות האלו מושכות תשומת לב וזה נראה כאילו אני מתעללת בבני. מה לעשות? מצד אחד לא מתאים לי שיאכל שטויות לפני ארוחת הערב (הרי מה שהוא רוצה זה ממתקים) מצד שני, אני לא יכולה להאשים אותו- לא מדובר בחוויה מעניינת במיוחד לילד קטן.
עזרי לי
   
הצעתי הצנועה
17/02/2010 11:48:18
ליאורה
0 תגובות

 

זה מרחיב את הפנייה גם לקהל צעיר יותר.יהיה נחמד להוסיף לזה עיצוב גרפי מרענן. ממליצה על Relocation מהיר ומדויק ואולי אפילו איזה ספא טוב.

התקפות זעם בסופר
25/05/2009 23:07:18
תרי וינברג-מנהלת פורום חינוך וסמכות הורית
0 תגובות
אמא יקרה!
אני מניחה מתיאור הדברים שמדובר בפעוט בגיל הרך? לפני שנבין מה צריך לעשות, בואי נחשוב רגע על עצמנו נכנסים לסופר החלומות בו מונחים על המדפים כל מה שרק אי פעם יכולנו לחשוב עליו... (בשמים, נעלים, תיקים, צעיפים, תכשיטים...) ולכאורה הכל יכול להיות שלנו... עולם ללא מגבלות... זוהי תחושת הילד הקטן ברגע שהוא נכנס לסופר; הכל יכול להיות שלי, אני רק צריך לדרוש זאת מספיק חזק.. לכן, התהליך צריך להתחיל עוד בבית. יש להכין את הילד לכך שאנו הולכים לסופר, ולסכם עמו מראש מה (או כמה פריטים) קונים, ללא אפשרות להמשיך את המשא ומתן בסופר. השלב הבא שצריך להסכים לגביו מראש, זה מה קורה אם הילד לא עומד בהסכם ומתחיל לעשות "סצינות"; כאן הבחירה לחלוטין בידיך - האם לצאת מייד מהסופר ללא הקניות? האם להמשיך את הקניות אך לא לכבד את ההסכם גם מבחינתך? הכל פתוח, ובלבד שהילד ילמד מפעם לפעם לכבד את ההסכמים וללמוד את מהות המילה "אי-אפשר". . שלך, תרי
Powered by Artvision | Truppo Websites